PREČU KATALOGS SKATĪT ŠEIT

KONTAKTI

 


Skatīt lielāku karti  
Amats Vārds Uzvārds Mob. tālrunis E-pasts
Sekretāre / lietvede
Gunta 
+371 25 446 352
gunta@intersol.lv
Apkures projekti
Rūdolfs 
+371 22 192 262
rudolfs@intersol.lv
Pārdošanas vadītājs
Ralfs 
+371 29 233 794
ralfs@intersol.lv
Rezerves daļas
Aldis 
+371 28 696 335
aldis@intersol.lv
Servisa vadītājs
Gints 
+371 29 403 622
gints@intersol.lv
Grāmatvede
Inguna 
+371 27 117 359
inguna@intersol.lv
Finanšu direktors
Raimonds 
+371 26 45 45 45
raimonds@intersol.lv
Uzņēmuma vadītājs
Ainis 
+371 2 631 22 22
ainis@intersol.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 REKVIZĪTI

 SIA Intersol 

 PVN.nr LV40003572541

 Banka: Swedbank A/S HABALV22

 Konts:  LV16HABA0551001841856

 Juridiskā adrese : "Zaļkalni-1", Alejas, Ķekavas novads, LV-2111

 Faktiskā adrese un adrese korespondencei: Bauskas iela 3, Rīga, LV-1004