×

Tenapors


Labs risinājums aukstam laikam!!! Ienāc, apskaties!

PREČU KATALOGS SKATĪT ŠEIT

KONTAKTI

 


Skatīt lielāku karti  
   Amats  Vārds Uzvārds    Mob. tālrunis    E-pasts
Tirdzniecības zāle
 
+371 26 42 26 48
info@intersol.lv
Sekretāre / lietvede
Gunta 
+371 25 446 352
gunta@intersol.lv
Pārdošanas menedžeris
Gunārs
+371 27 129 509
gunars@intersol.lv
Apkures projekti
Rūdolfs
+371 22 19  22 62
rudolfs@intersol.lv
Pārdošanas vadītājs
Ralfs 
+371 292 33 794
ralfs@intersol.lv
Rezerves daļas
Aldis 
+371 28 696 335
aldis@intersol.lv
Servisa koordinators
Gints 
+371 29 403 622
gints@intersol.lv
Grāmatvede
Inguna 
+371 27 117 359
inguna@intersol.lv
IT koordinātors
Uģis
+371 292 68 293
hd@intersol.lv
Finanšu direktors
Raimonds 
+371 26 45 45 45
raimonds@intersol.lv
Uzņēmuma vadītājs
Ainis 
+371 26 31 2222
ainis@intersol.lv

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zvanus pieņemam tikai darbadienas laikā no 8:00 - 17:00 !  

 

 REKVIZĪTI: 

 SIA Intersol 

 PVN.nr LV40003572541

 Banka: Swedbank A/S HABALV22

 Konts:  LV16HABA0551001841856

 Faktiskā adrese un juridiskā adrese: Bauskas iela 3, Rīga, LV-1004