×

Tenapors


Labs risinājums aukstam laikam!!! Ienāc, apskaties!
Preču grozs:

Katalogs

"INTERSOL" SIA
Bauskas iela 3, Rīga
Tālr.: +371 26 42 26 48, 676 00 860
info@intersol.lv
www.santehnika.lv

Automātika

SALUS Smart Home ir elektronisko ierīču komplekss: termostats (piemēram, SQ610), kontrolleri, viedās kontaktligzdas un sensori, kuru darbību kontrolē universāls ZigBee tīkla vārteja (UGE600). Smart Home sistēmā tiešsaistes ierīču pārvaldība tiek veikta, izmantojot intuitīvu mobilās lietojumprogrammas saskarni.
Lai arī tas viss izklausās nedaudz sarežģīti, tas dzīvi atvieglo. SMART tehnoloģija ļauj elastīgi kontrolēt un pārvaldīt sistēmas un ierīces mājās, piemēram:
• apkure (silta grīda, radiators, konvektors ...)
• žalūzijas, slēģi, vārti
• sadzīves tehnika (apgaismojums, multivide ...)
Kā jūs varat uzlabot savu komfortu?
Piekļuve internetam atver virtuālu logu pasaulē - tāda ir realitāte, kas šodien gandrīz vienmēr ir pie mums. Darbs, ikdienas dzīve, izklaide - šodien viss notiek internetā. Mēs strādājam, meklējam informāciju, izmantojam tālmācības kursus, sazināmies ar cilvēkiem, skatāmies iecienītās filmas un TV šovus. Multivide organizē mūsu dzīvi un palīdz mums attīstīties. Kāds ir secinājums? Ja mēs atrodamies bezsaistē, mēs esam atpalikuši.
Kāpēc tas ir svarīgi? Izmantojot tiešsaistes vadības palīdzību automatizētā mājā, jūs varat kontrolēt savas ierīces, izmantojot ierīci, kuru grūti iedomāties dzīvi bez viedtālruņa.
 
Tomēr automātisko mājas kontroli nevajadzētu sajaukt ar pastāvīgu dārgu sīkrīku modi - SMART produktu galvenā funkcija ir praktiskums un ērtības ikdienas lietošanā.
Un šeit rodas jautājums: vai jums ir nepieciešama automātiska dzīvokļa sildīšanas kontrole, žalūziju aizvēršana un vēl jo vairāk gaismas ieslēgšana gaitenī?
Iekārtu ikdienas darbībai pēc definīcijas nav vajadzīgas nekādas uzlabotas tehnoloģijas, taču manuāla ieslēgšana / izslēgšana ne vienmēr ir efektīva. Kāpēc? Tā kā bez atbilstošām vadības shēmām (piemēram, apkures vadības algoritmiem) ir grūti iegūt un uzturēt komfortablu istabas temperatūru. Turklāt:
 Jūs ne vienmēr esat mājās un plāni mainās bieži - dažreiz jūs nevarat manuāli kontrolēt termostatu,
 Dažādos gada periodos laika apstākļi var būt drūmi un patīk pārsteigt - neesat meteorologs, prombūtnes laikā nevarat paredzēt laika apstākļu izmaiņas
The Temperatūras parametru iestatīšana katrā telpā atsevišķi ir nogurdinoša un laikietilpīga (piemēram, klases telpās un viesnīcas numuros).
Pasaule nestāv uz vietas. Un jūsu vajadzības mainās līdz ar tās attīstību. Ap jums ir arvien vairāk ierīču, kas uzlabo ikdienas dzīves ērtības. Piemēram, pateicoties loga sensoram, ja vēlaties pirms gulētiešanas izvēdināt guļamistabu, jums vairs nav manuāli jāpaceļ žalūzijas (kas parasti prasa apmēram divdesmit sekundes un ietver gaidīšanu). Jūs atverat logu un dodieties tieši uz svarīgākām lietām - relejs, kas savienots ar sensoru, automātiski atvērs žalūzijas. Tāpat arī pretējā gadījumā - pareizi konfigurēts skripts aizver žalūzijas pēc loga aizvēršanas. Efekts? Šīs vienkāršās ērtības samazina nepieciešamo darbību skaitu, lai jūsu māja darbotos labi.
Vai nebūtu jaukāk katru dienu atgriezties vietā, kas pēc tumsas jūs sveicina ar apgaismotiem vārtiem un fasādi? Viedā pārvaldība ir kas vairāk nekā tikai automatizācija - tas ir ieguldījums jūsu labklājībā un komfortā. Neizmantojot šīs iespējas, jūs zaudējat. Varbūt ir vērts dot iespēju tirgū pieejamām tehnoloģijām?